Roztoky B - Zbuzany B 1:2

15.05.2012 07:42:00

Branky: Koráb

K dalšímu domácímu zápasu k nám dorazilo mužstvo Zbuzan které hraje o první příčku v tabulce.

Hosté posílené o hráče A týmu si přijeli pro jisté 3 body a po prvních minutách prohrávali 1–0 po brance Korába, který si dobře naběhl na prodloužený výkop od naší brány. Od té doby nás soupeř přišpendlil před naše vápno a jen s trochou štěstí a pár dobrých zákroků domácího brankáře jsme odolávali, ale dlouho nám to nevydrželo a soupeř po krásné akci vyrovnal skóre na 1–1 a do konce poločasu přidal jěště jednu branku. Do druhého poločasu jsme nastoupili s vědomím neobdržet rychle branku a pokusit se ji naopak vstřelit což se nám nepovedlo i když se naše hra zlepšila, soupeř byl nadále o hodně lepší a po promarněných šancí nám už další branky nepřidal. Pokud v příštím zápase bude hrát tak jako dnes tak snad nějaké body ukořistíme.