Roztoky - Č. Újezd 2:0

24.04.2012 21:00:00

Branky: Jakub Kapitán, Jindřich Šiška

Páté utkání sezony jsme odehráli na domácím stadionu proti týmu z Červeného Újezda a opět jsme nebyli poraženi. Hosté se prezentovali zatím jako nejlepší jarní soupeř. 

Páté utkání sezony jsme odehráli na domácím stadionu proti týmu z Červeného Újezda a opět jsme nebyli poraženi. Hosté se prezentovali zatím jako nejlepší jarní soupeř. Od první minuty jsme soupeře přehrávali a ten se dostával do šancí jen díky našim chybám. Na první gól jsme moc dlouho nečekali, zblokovaná střela Vlčka se odrazila k osamocenému Kapitánovi a ten střelou přes celou bránu poslal náš tým do vedení. Zanedlouho poté, po lajně pronikl Kapitán a jeho centru před bránu na dobíhajícího Šišku uklidil do brány soupeřův hráč. Ve druhé půli jsme trestuhodně zahodili několik šanci, ale gól už jsme nevsítili.

Sestava: Snopek – Kočí, Kořínek P., Machač, Šiška – Vlček, Čížek, Kapitán, Šturm – Novotný, Doležal  
Nahr: Seidl, Pešek, Pařízek

5/5 bodů (1 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek