Roztoky : Červený Újezd B 6:1 (5:0)

09.09.2013 07:35:00

Góly: Kapitán Jakub 3×, Řepa Jan, Pařízek Jan, Seidl Michal
V prvním utkání nové sezóny zavítal na naše hřiště tradiční soupeř z Červeného Újezdu. Červenému Újezdu se sice křížily zápasy týmů dospělých, nicméně dle zákulisních informací A tým Červeného Újezda posílil a tak Béčko přijelo v 15 lidech a silnější než minulou sezónu. Nicméně i my jsme rezervní tým doplnili o dva hráče hlavního týmu a tak se dal očekávat zajímavý zápas, ve kterém jsme určitě chtěli bodovat.

Utkání začalo oboustranně opatrně a ale první vzrušení a to hned gólové přinesla nádherná křižná střela Kuby Kapitána, která zaplula přesně ho horního růžku soupeřovy svatyně. Hosty tato branka trochu zaskočila a přes veškerou snahu nebyli schopni se dostat na dostřel Snopkovy branky. Ten se musel vytáhnout až při standardních situacích hostů, kteří využívali výškovou převahu a po jednom z rohů tak likvidoval s vypětím všech sil hlavičku směřující přesně pod břevno. Snopek musel vytáhnout ještě jeden bravurní zákrok při rychlém brejku soupeře na hranici ofsajdu, když vychytal soupeřova útočníka v samostatném nájezdu. To bylo ovšem ze strany hostů v prvním poločase víceméně vše a za delší konec tahali domácí. Po krásných akcích na jeden dotek se postupně trefili Řepa, Pařízek a Kapitán, který přidal i gól z přímého kopu a první poločas tak skončil poměrně jednoznačně 5:0 pro nás.

Ve druhé polovině domácí i hosté prostřídali a hned na začátku poločasu se blýsknul pěknou individuální akcí Seidl, když proběhnul polovinu hřiště a s „lehkou“ tečí domácího obránce překonal hostujícícho brankáře. Přestože hra ve druhé polovině za rozhodnutého stavu již byla trochu rozháraná, domácí měli v jeho průběhu spoustu dalších šancí, které se bohužel již nepodařilo proměnit. V poslední minutě jsme naopak příšel o čisté konto domácí brankář, když se po sérii drobných nepřesností a chyb objevil hostující útočník sám před Snopkem a tentokrát mu již nedal šanci.

Věřím, že týmu se podaří navázat na dobrý výkon zejména z prvního poločasu a potěšíme tak naše fanoušky i v dalších utkáních :-).