Roztoky – Aritma 2 : 1 (1 : 1)

17.03.2014 11:30:00

Branka: Dvořák 2×

Další zápas turnaje mladších žáků na Zličíně přinesl další vítězství. Tentokrát jsme se utkali s Aritmou Praha a opět jsme měli problém s účastí hráčů.

Ale nevadí. Opět v osmi bez možnosti střídání jsme předvedli kvalitní výkon, za který jsme byli po zásluze odměněni vítězstvím. Pokud jsme měli síly, byli jsme kombinačně lepším a střelecky pilnějším mužstvem. Opět byl trochu problém s proměňováním šancí, ale fotbal se musel líbit. V závěru první půlky nám trochu došly síly, což soupeř využil ke vstřelení první branky. Potom se ale vytáhl Dominik Dvořák a po úniku vyrovnal.

Ve druhé půlce jsme hru opět kontrolovali, chyběly pouze branky. Pak už nám však síly docházely a soupeř hru vyrovnal. Přesto jsme občas z rychlého protiútoku zahrozili.  Kopali jsme několik rohů, z nichž jeden opět využil Dominik Dvořák ke vstřelení gólu rovnou od rohového praporku. Potom ještě nebyl Kubovi Záhořovi uznán gól pro ofsajd. To už se ale blížil konec zápasu. Nakonec jsme tedy zaslouženě zvítězili. Kluci tentokrát vše odmakali a někteří dohrávali se sebezapřením a opravdu s posledním zbytkem sil. Všichni si zaslouží obdiv a poděkování.

Poslední zápas zimní ligy hrajeme v neděli od 11.00 opět na Zličíně. Sraz je v 10.00 hod u hřiště v Roztokách. Určitě všichni přijďte.

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek