Roztoky – Beroun 0 : 13 (0 : 6)

03.02.2013 20:04:00

V dalším zápase zimní ligy jsme nastoupili proti mužstvu Berouna, které hraje I.fotbalovou ligu r. 2000. Vzhledem k tomu, že se nám na čtvrtečním tréninku omluvila z různých důvodů většina mužstva, přijeli jsme k utkání pouze v minimálním počtu hráčů. Na střídání jsme neměli nikoho. Všichni proto museli odehrát celý zápas, což zejména pro Kubu Záhoře (r.2003), ale i ostatní, byl opravdu těžký úkol.

Na to opravdu nejsme zvyklí. V prvním poločase jsme se soupeřem ještě jakžtakž drželi krok, ve druhé půli už nám přece jen došli síly. Přesto každý odvedl výkon na hranici svých možností a nechal na hřišti všechny síly. Je pravda, že jsme se po celý zápas především bránili, ale občasný náznak kombinace byl vidět. Hráči utkání zvládli rozhodně lépe, než minulý týden s ABC Braník. Takže statečným (oba  Záhořové, Bárta, Medek, Svoboda, Kabrhel, Smítka, Pešek) je potřeba pouze poděkovat a se všemi ostatními se vrhnout do další práce.

Odložené utkání se Šeberovem se 10.02. nehraje, takže máme dostatek času na přípravu k dalšímu utkání. Doufám, že tentokrát se už konečně prosadíme i střelecky.

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek