Roztoky – Kladno 4 : 6 (1 : 3)

28.01.2014 15:42:00

Branky: Chládek 2×, Maudling, Pros
V sobotním zápase Zimní ligy jsme nastoupili proti mužstvu Kladna. Sehráli jsme naprosto vyrovnané utkání se soupeřem, který hraje Středočeský přebor. Dobře jsme kombinovali, běhali a hráli fotbal, na který se opravdu dalo dívat. Jediným problémem bylo, že nám v závěru docházeli síly, což bylo způsobeno tím, že jsme neměli nikoho na střídání.

. Bylo nás celkem 7 a tak nám musel pomoci Matěj Novotný, aby nás bylo aspoň 8. Přestože ve čtvrtek na tréninku se hlásí na zápas 10 kluků, v sobotu začnou chodit SMS, že pánové, hlavně z důvodu nachlazení, nemohou přijet. Někteří se dokonce omlouvají ve 12.00 hod na zápas, který se hraje od 10.00! Takhle to prostě nejde. Chápu nemoc, ale jezdit někam v sedmi-osmi lidech opravdu není možné. Je to možná také trochu naše chyba, že je necháme běhat na tréninku pouze v tričkách. Od příštího tréninku budou všichni teple oblečeni včetně pořádných ponožek, jinak je budeme posílat domů. Na vybavení dohlédnou rodiče, na oblčení na tréninku zase my.
Ale Ty, co byli na zápase, určitě chválíme. Líbilo se nám to.

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek