Roztoky"B"-Tuchoměřice "B" 1:1

12.11.2012 20:06:00

Branky: J.Pařízek
Dnes k nám zavítalo mužstvo Tuchoměřic s kterým nám to moc nejde a dnes to nebylo jiné.Hned od začátku to byl spíš boj než krásný fotbal. V prvním poločase jsme měli několik šancí které jsme bohužel neproměnili, soupeř měl také jednu šanci kterou také nevyužil. Do druhého poločasu soupeř posílil mužstvo dvěma hráči s A mužstva a to bylo bohužel znát. Po několika šancí na obou stranách jsme šli do vedení brankou J.Pařízkem, které nám dlouho nevydrželo jak už to proti tomuto soupeři bývá a nechali soupeře po rohovém kopu snížit na konečných 1:1.