SK Roztoky 1:0 Sokol Nové Strašecí (1:0)

21.04.2013 14:20:00

Branky: Seidl

Důležité utkání proti týmu z Nového Strašecí.

Dnes jsme sehráli důležité utkání proti týmu z Nového Strašecí, které bylo na podzim velice vyrovnané a tak jsme očekávali těžký zápas.

Do utkání jsme vstoupili aktivněji a hned ze začátku jsme si vytvořili šance, které neskončili gólem, soupeře jsme nepustili ani k jediné střele na naší branku, ale koncovka nás trápila velkou většinu zápasu. Největší šanci měl Houška, který dorážku do poloodkryté branky trestuhodně zahodil, dalšími pěknými střelami se ukázal Kapitán s Hadáčkem, kteří bohužel mířili mimo tři tyče a tak se skóre neměnilo. Ve 40. minutě jsme zahrávali rohový kop, k odraženému míči se dostal Seidl, který neuvěřitelně rychlou kličkou přelstil dva, možná i tři obránce a s přehledem zakončil lobem na zadní tyč. Do půle se již skóre nezměnilo a tak jsme odcházeli do kabin s náskokem jednoho gólu.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem neriskovat a udržet zápas v klidu až do konce, druhou půli jsme odjezdili a soupeři nedarovali ani náznak větší šance, měli jsme šance přidat i pojišťující gól, ale střelu Hadáčka , stihl obránce po zákroku golmana vykopnout z brankové čáry. V závěru zahrával soupeř velice slibnou standartku, to bylo ve vápně nastěhováno všech 22 hráčů, ale ani to soupeři nevyužili a tak domácí zůstávají na domácí půdě i po roce a půl stále neporažení.

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek