SK Roztoky 4:1 Sokol Úhonice

27.03.2016 17:22:00

První mistrovské utkání jarní části okresního přeboru.

Po zimním turnaji nám přechod na travnaté hřiště zpočátku brzdil v kombinacích, ale s postupem hrací doby jsme si na terén zvykli a začali soupeře přehrávat. Bohužel jsme v 17. minutě inkasovali jako první po chybě obrany. Naštěstí se nám podařilo ve 22. minutě vyrovnat zásluhou Jakuba Kapitána, který využil chyby hostujícího golmana. Do poločasu přidal ještě jeden gól ve 41. minutě Vojtěch Snopek, který se po přihrávce Michala Šťastného trefil parádně k tyči soupeřovi branky, a tak jsme mohli jít do kabin za stavu 2:1

Hned po začátku druhého poločasu v 47. minutě zvýšil z rohu Martin Čížek. Soupeř mohl poté hned snížit, ale střelu z trestného kopu vyrazil Matěj Novotný mimo tyče. V 72. minutě po hezké kombinaci zvýšil Jakub Kapitán druhou brankou v zápase na 4:1, a tím uzavřel konečné skóre tohoto zápasu.