SK Roztoky 4:2 SK Slaný (3:0)

03.09.2012 12:06:00

Branky: Kapitán 2×, Houška, Hodan (penalta)

Po prvním zápase kde jsme hladce vyhráli 9:0 jsme přivítali na domácím hřišti tým ze Slaného, který minulé kolo prohrál 2:4.

Zápas jsme začali velice aktivně. Kapitán hned po rozehrání obral o míč soupeře a jeho pokusu obstřelit golmana chyběl jen kousek. Po čtvrt hodině jsme se prosadili a Kapitán dával na 1:0. Soupeř si v první půli vypracoval jen ojedinělé ale nebezpečné šance, které odvrátil golman Řepa. V poločase se ještě z Rohu prosadil Kapitán a z nájezdu na golmana Houška. Měli jsme ještě dost dobrých příležitosti ale soupeře podržel golman, takže kdyby se odcházelo do kabin s větším náskokem nikdo by se nedivil.

Do druhého poločasu jsme nastoupili opatrně a i když jsme byli lepším týmem soupeř se nám dokázal vyrovnat. v 60 minutě se po neshodě Hodana a Řepy dostal hostující útočník z velkého úhlu k bráně a dokázal se prosadit střelou mezi nohama Seidla i golmana Řepy. Následně po zbytečném faulu hostujícího obránce po krásné kombinaci Houšky s Juráčkem zahrával Hodan penaltu a neomylně proměnil. Od té doby byla hra rozkouskovaná a vyrovnaná. Po faulu Dalihoda zahrávali hosté trestný kop a střelou přes zeď zkorigovali stav na 4:2.

Museli jsme se obejít bez zraněného Michala Peška, který si se zranil na zápase našeho „Áčka“ v Drahelčicích a bude mimo minimálně další měsíc, proto do zápasu nastoupil Míra Dalihod, který k nám přišel z Žáků a odvedl dobrý výkon.

DALŠÍ ZÁPAS JE V NEDĚLI OD 10:15 NA HŘIŠTI V HŘEDLI, PŘIJEĎTE NÁS PODPOŘIT.