SK Roztoky B - Hostivice B 6:5 (3:3)

20.04.2012 08:45:00

Branky: Drbal Radek, Rod David, Pešek Michal, Kryšpín František, Pařízek Jan, Procházka Jan

V našem prvním jarním domácím zápase jsme přivítali tým Hostivic. Úvod zápasu byl velmi divoký, výsledkem toho bylo vedení hostů 3:0 již ve 20-té minutě zápasu.

Jelikož jsme nesložili zbraně a začali bojovat, odměna se dostavila brzy. Začali jsme využívat chyb hostující obrany a do poločasové přestávky bylo srovnáno. Ve druhé půli se rychle vedení ujali opět hosté, jenže to také bylo naposledy. Dokázali jsme zápas po velmi bojovném výkonu otočit a připsat si první jarní body. Všem fanouškům, kteří se přišli v nevlídném jarním počasí na utkání podívat a tím nás podpořili, mockrát děkujeme.