SK Roztoky - Brandýsek 2:1

20.11.2012 12:55:00

Branky: Roškot, Pešek

Toto utkání se hrálo na velmi podmáčeném terénu na našem domácím stadionu! Do utkání jsme vlétli, vytvářeli jsme si šance, ale paradoxně jsme to byli my, kdo poprvé kapituloval. Po jedné z ojedinělých akcí hostů se hostující útočník nemýlil.

Poté co jsme se oklepali z obdržené branky jsme znovu převzali iniciativu, kterou vytvářela naše záložní řada. Zlepšený výkon naší záložní řady vedl k vypracování několika šancí. Z tohoto neustálého tlaku vyústil vyrovnávající gól Roškota na 1:1. Do kabin jsme šli za stavu 1:1, nutno podotknout, že tento zápas byl velmi bojovný. V kabině jsme si řekli, co by jsme měli zlepšit. V duchu slov trenérů jsme vstoupili do druhé půle, ve které jsme zanedlouho přetavili rady trenérů v gól! Pešek se prosadil po standartní situaci hlavou a stanovil tak konečné skóre na 2:1. Po zbytek zápasu se hrál velmi bojovný, kombinační fotbal.

Fanouškům děkujeme za podporu. Pochvalu zaslouží výborný výkon celé záložní řady!
0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek