SK Roztoky - Červený Újezd 2:2 (0:1) 5:4

30.04.2013 15:24:00

Branky: Svoboda J., Novotný T.
Dlouho očekávané utkání s Červeným Újezdem nezačalo dobře a chlapci pokračovali ve svém neutěšeném výkonu z posledních zápasů. Nasazení, kombinace, pohyb, důraz to vše jsme opět nechali v kabině a tak jsme první polovinu prohráli  0:1.

O půli jsme si řekli, že tak to dál nepůjde, chlapci se namotivovali a do druhého poločasu vlétli jako vyměnění. Zvýšené nasazení okamžitě přineslo ovoce a soupeř nevěděl kde mu hlava stojí a 2 góly jsme otočili výsledek. V závěru jsme bohužel inkasovali a tak již po druhé museli rozhodnout penalty. Nominaci na jejich střelbu dostali hráči, kteří měli dostatek sebevědomí a sami se přihlásili a když nás opět podržel brankář, získali jsme další dva body. Odměnou pro nás všechny bylo vidět jakou kluci z takto vydřené výhry mají radost a věřím, že je to nakopne k dalším kvalitním výkonům.