SK Roztoky - Dobříč 1 : 0 (0 : 0)

05.05.2014 09:13:00

Branka: Čížek Martin
Dlouho očekávaný zápas s prvním, a dosud neporaženým, mužstvem tabulky. Navíc jsme do utkání vstupovali s touhou odčinit podzimní prohru na hřišti Dobříče a být prvním mužstvem, které jí v této sezoně, porazilo.

Do utkání jsme ale vstoupili poněkud zaraženě, což soupeř využil ke třem gólovým šancím hned v úvodu zápasu. Naštěstí ani jednu z nich nevyužil ke vstřelení vedoucího gólu. Potom se utkání začalo vyrovnávat a my jsme měli i mírnou převahu. Nevyužité šance se střídaly na obou stranách a tak se šlo do kabin za bezbrankového skóre. Ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivnější hře, ale stále chybělo úspěšné zakončení. To bylo ovšem podobné i na straně soupeře. Utkání tak směřovalo k remíze. Dvě minuty před koncem to ale přišlo. Po krásném centru Filipa Jelínka se do vzduchu pověsil obávaný hlavičkář Martin Čížek  a hlavou nekompromisně zavěsil. Tím korunoval výborný výkon nejen svůj, ale celého mužstva. Přeci jen na nás byla vidět větší touha po vítězství, než na straně soupeře. Zklamaní fanoušci Dobříče opustili hřiště se sklopenými hlavami hned po závěrečném hvizdu. Naopak, mezi domácími hráči a fanoušky začaly oslavy tohoto zaslouženého vítězství. Situaci na čele tabulky jsme trošku zdramatizovali a přesvědčili Dobříč, že ještě nemá nic jisté. Třeba trochu znervózní. My ovšem musíme tento výsledek potvrdit i v dalších zápasech.

Za předvedenou hru i výsledek ovšem celému áčku, vč.trenérů, děkujeme.

3/5 bodů (2 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek