SK Roztoky - FK Kralupy 1901 2:0 (0:0)

02.09.2014 19:03:00

Branky: Soják Jakub 2×

K druhému zápasu, ve kterém se náš dorost poprvé představil na domácím hřišti, jsme nastoupili proti mužstvu FK Kralupy 1901, to je mužstvu, které v loňském roce hrálo okresní přebor Mělník. Zápas se hrál za neustálého deště na velmi kvalitním trávníku ( pochvala pro správce hřiště).

Naše mužstvo opět podalo kvalitní výkon v poli, ale opět nás trápilo proměňování šancí. Kdyby jsme proměnili šance, tak jsme zvítězili daleko větším rozdílem než bylo konečných 2:0 ( po poločase 0:0) pro naše mužstvo.
K dalšímu zápasu zajíždí náš dorost dne 7.9.2014 na hřiště FK Sparta Lužná u Rakovníka, kde hraje od 10.15 hodin.

3.7/5 bodů (3 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek