SK Roztoky - FK Králův Dvůr 6:0 (2:0)

15.10.2014 13:56:00

Branky: Juráček Tomáš 2×, Hendrych Marek 2×, Šťastný Michal, Soják Jakub

     V 8. kole přivítali naši dorostenci na svém hřišti v neděli 12.10.2014 od 10.15 hodin mužstvo FK Králův Dvůr. Naše mužstvo bylo před tímto zápasem na 8. místě tabulky s 12-ti body, náš soupeř tým Králova Dvora na 4. místě s 13-ti body. V loňském roce jsme s tímto soupeřem nehráli, neboť tým Králova Dvora hrál jinou skupinu soutěže 1.A třídy dorostu. Utkání se odehrálo za pěkného počasí.

       Do utkání jsme v prvním poločase vstoupili aktivně a naše mužstvo si vypracovalo několik šancí, které jsme neproměnili. Do konce prvního poločasu se nám však podařilo dvě naše šance proměnit a do kabin jsme šli za stavu 2:0 pro naše mužstvo, když svoje šance proměnili Michal Šťastný a Tomáš Juráček. O poločase jsme nabádali naše hráče, aby nepolevili v koncentraci a že zejména vstup do druhého poločasu je důležitý.

       I přes to hned na začátku druhého poločasu došlo k situaci, kdy byl hostující hráč faulován naším hráčem v pokutovém území a hosté kopali pokutový kop. Při této penaltě se vyznamenal náš gólman Matěj Novotný, který svým skvělým zákrokem zlikvidoval střelu mířící k tyči jeho brány.  Tento moment jakoby opět nakopl naše mužstvo a mužstvo předvedlo dobrý výkon, který korunovalo ještě čtyřmi brankami v síti hostujícího brankáře. O branky se podělili ve druhém poločase 2× Marek Hendrych, jednu branku ( svoji druhou v zápase) přidal Tomáš Juráček a jednu branku přidal dosavadní nejlepší střelec mužstva Kuba Soják.

Toto vítězství naše mužstvo posunulo po osmém kole na 4. místo tabulky s 15-ti získanými body. V dalším kole zavítá naše dorostenecké mužstvo zavítá na hřiště FK Brandýsek, které se po osmém odehraném kole nachází na 10. místě tabulky s 10-ti získanými body. Utkání se hraje v neděli dne 19.10.2014 od 10.15 hodin. Přijeďte podpořit naše dorostence v boji o další body do tabulky. Sraz u našeho hřiště je v 08.40 hodin.

 

 

5/5 bodů (1 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek