SK Roztoky - FK Sparta Lužná u Rakovníka 5:1 ( 3 :0 )

08.04.2015 15:05:00

Branky : Dvořák Dominik, Dobrý Kryštof, Roškot Michal, Juráček Tomáš, Mibelli David

     V 16. kole přivítali naši dorostenci na svém hřišti v neděli 5.4.15 od 10.15 hodin dorostence FK Sparta Lužná u Rakovníka, kteří se po 15-tém odehraném kole nacházeli na 9. místě tabulky s 21-ti získanými body. Naše mužstvo se před tímto zápasem nacházelo na 5. místě tabulky s 25-ti získanými body. V podzimním zápase naši dorostenci prohráli na hřišti Lužné u Rakovníka 0:2.  Do utkání nastoupili již hráči, kteří se vrátili po zranění, či nemoci, takže naše mužstvo nastoupilo skoro v kompletní sestavě. K utkání bylo připraveno celkem 18 hráčů ..... neuvěřitelné.

      Do utkání naše mužstvo vstoupilo aktivně s touhou získat první jarní vítězství. Od začátku utkání bylo naše mužstvo lepší než soupeř a vytvářel si i šance, ale z počátku se je nepodařilo proměnit ( jednalo se o vyložené šance). Tomáš Juráček trefil z vyložené šance břevno, a ve druhém případě z hranice pokutového kopu netrefil bránu ( zařízení).  Za naší aktivitu jsme byli odměněni a dočkali jsme se vedoucí branky po centru z levé strany si ve vápně zpracoval míč benjamínek v naší sestavě Dominik Dvořák ( ročník 2001) a vstřelil první branku našeho mužstva – 1:0. Naše mužstvo nadále hrálo aktivně a předvádělo pěkný kombinační fotbal a druhý gól v síti hostujícího brankáře na sebe nenechal dlouho čekat. Opět po centru z levé strany se prosadil ve vápně Kryštof Dobrý, který předskočil svého strážce a doklepl míč do branky hostujícího gólmana - 2:0 pro naše mužstvo. Do poločasu se podařilo našemu mužstvu ještě náskok navýšit a navrátilec do naší sestavy Míša Roškot zvýšil na 3:0. Za tohoto stavu se šlo i v poločase do kabin.

     Ve druhém poločase naše mužstvo pokračovalo v aktivním výkonu. Vytvořili jsme si několik šancí, ale zvýšit na 4:0 se podařilo až po exekuci pokutového kopu. Pokutový kop zahrával náš hráč Hadáček, ale hostující brankář výborným zákrokem mu střelu z pokutového kopu vyrazil před sebe, ale nejlépe se zorientoval dobíhající Tomáš Juráček, který dorazil míč do sítě – 4:0.- Tomáš Juráček tak protrhl střeleckou smůlu, která ho v tomto zápase provázela. V průběhu druhého poločasu jsme průběžně prostřídali hráče, aby si zahráli i mladí hráči z lavičky, a ke konci to již bylo znát i hostující hráči se dostávali do šancí, při kterých se vyznamenal náš brankář Máťa Novotný. Až přišel pokutový kop po faulu našeho hráče v pokutovým území. Tento pokutový kop hostující hráč proměnil a snížil na 4:1. V závěru zápasu se nám podařilo ještě navýšit skóre na 5:1, kdy se prosadil pěknou střelou David Mibelli a upravil tak na konečných 5:1 pro naše mužstvo. Naše mužstvo zaslouží pochvalu za předvedenou hru a za to, že konečně na jaře zvítězilo.

    V dalším kole zajíždíme v neděli 12.4.15 na hřiště mužstva Hudlic, kde hrajeme od 10.15 hodin, sraz u roztockého hřiště je v 08.20 hodin. Mužstvo Hudlic je po 16-tém odehraném kole na 2. místě tabulky s 38 získanými body ( jen horší skóre než  vedoucí mužstvo SK Slaný). Naše mužstvo po 16-tém kole se nachází na 4. místě tabulky s 28 získanými body. Na podzim jsme na domácím hřišti prohráli s mužstvem Hudlic 1:5. Pojeďte naše dorostence podpořit v boji o další body do tabulky.

Sestava: Novotný Matěj – Záhoř Zdeněk, Hendrych Marek, Vevera Petr, Maršík Lukáš ( 70. min. Dalihod Miroslav) – Juráček Tomáš, Dobrý Kryštof, Mibelli David, Roškot Michal ( 46. min Čermák David, 83. min Bárta Imma) – Dvořák Dominik ( 46. min Vondra Filip) , Hadáček Jakub ( 62. min Malý Dominik) 

Ostatní výsledky :

Králův Dvůr – Baník Švermov  1:2 (1.1), TJ Roztoky u Křivoklátu – Zvoleněves 2:0 (0:0), Kročehlavy – Brandýsek 1:2 (0:1), Slaný – Velvary 4:1 (1:0), Hudlice – Kralupy 11:1 (7:0), Loděnice – Tuchlovice  odloženo

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek