SK Roztoky - Hradišťko 4:0

25.05.2012 19:49:00

Branky: Kapitán Jakub, Vevera Petr, Vlček Jan, Roškot Michal

V dalším zápase jsme přivítali na domácím hřišti tým z Hradišťka. V případě vítězství jsme si mohli zajistit první místo v soutěži a následný postup do 1.A třídy.

Do zápasu jsme vstoupili velice dobře a soupeře jsme nepustili během první půle k naší bráně. Po sražený střele z vápna do vlastní brány, kterou vyslal Vlček jsme se dostali do vedení 1:0. Do půle zvýšil Vevera ještě na 2:0. V druhé půli jsme si nechtěli nechat uniknout postup a tak jsme dále pokračovali v našem výkonu. Po dlouhém výkopu si poradil skvěle se třemi obránci Kapitán a ,,lobem,, přes brankáře zvýšil na 3:0. Na konečných 4:0 dal gól Roškot.

Sestava: Zrůbek – Svoboda, Hodan, Kapitán, Seidl – Juráček, Vlček, Vevera, Šlancar – Řepa, Houška

Náhradníci: Šafařík, Roškot, Zuvač