SK Roztoky - Jesenice 7:7 (4:2) PK 5:4

30.04.2013 15:15:00

Branky: Novotný T. 3×, Pros 2×, Smítka 1×, Maundling 1×, Dvořák 1×
Utkání jsme opět nehráli podle našich představ a i když jsme se rychle ujali vedení 2:0 trenéři nebyli spokojeni. K zápasu se sešlo všech 16 hráčů, které máme na soupisce a tak jsme střídali pravidelně celé mužstvo.

Bohužel se to projevilo na koncentraci našich klíčových hráčů a zápas se proměnil v přestřelku se šťastným koncem pro nás. Je vidět, že někteří chlapci musí ve svém fotbalovém snažení hodně přidat. Konečně se nám rozstřílel útočník Tomík Houba Novotný a své stabilně kvalitní výkony konečně potvrdil i góly. Je vidět, že když není svázán taktikou nekonečných nahrávek stává se z něj velice kvalitní zakončovatel, který si poradí i s o tři roky staršími obránci. Na závěr si neodpustím poznámku k některým činovníkům klubu, kteří svým sebestředným chováním rozhodně nepomáhají dobré atmosféře. Opravdu nevím proč chtějí pracovat v našem klubu, když fandí soupeři. Jejich politování hodné chování bylo odsouzeno všemi diváky a chlapci by se měli zamyslet zda vůbec mají vztah k SK Roztoky.

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek