SK Roztoky - Kladno 0:1(0:1)

21.01.2013 23:34:00

V dalším utkání zimní ligy jsme narazili na Kladno. Hráči soupeře předváděli velice těsné bránění a dobrý pohyb. Naši chlapci s tím měli celý první poločas velké problémy především v přechodu do útoku. Hra se odehrávala ve středu hřiště bez brankových příležitostí.

Z ojedinělého úniku se soupeři podřilo skórovat. Bohužel se projevila únava našich klíčových opor, kteří museli zachraňovat špatnou docházku starších žáků a dopoledne odehráli 60minut zápasu na celé hřiště. O přestávce se chlapci namotivovali, nabrali trochu sil a na soupeře doslova vlítli. Zlepšený pohyb, aktivnější hra obránců a větší důraz v osobních soubojích na protivníka platila. Soupeř se uchyloval k faulům, ale rozhodčího to nechalo klidným. Po pěkné akci Martina Chládka jsme nastřelili tyč a míč do branky dorazil Tomík Novotný. Osud utkání ale vzal do rukou zatím naprosto neviditelný rozhodčí a odpískal nesmyslný ofsajd. V zimní lize nám nejde o výsledek, ale předvedenou hru a za druhý poločas si chlapci určitě zaslouží pochvalu.

3/5 bodů (2 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek