SK Roztoky - SK Slaný 2:1 ( 1:0)

01.10.2014 15:24:00

Branky: Preissler David, Roškot Michal

V šestém kole hostilo naše mužstvo dorostu na svém stadiónu 28.9.14 od 10.15 hodin mužstvo SK Slaný, třetí mužstvo tabulky ( 12 bodů). Jedná se o soupeře se kterým se utkáváme již třetí sezónu po sobě, v předloňské sezóně jsme toto mužstvo dvakráte porazili, a v loňské sezóně jsme s mužstvem SK Slaný dvakráte vysoko prohráli. Naše mužstvo bylo po pátém kole na osmém místě tabulky s 6-ti body.

Naše domácí utkání se hrálo konečně za pěkného počasí, protože předchozí dva zápasy na domácím hřišti se hráli za stálého deště. Utkání se hrálo za velmi svižného tempa obou mužstev a bylo se na co dívat, šance se střídaly na obou stranách. V prvním poločase naše mužstvo několikráte zahrozilo a dočkalo se i odměny v podobě vedoucí branky a to po standartní situaci z hlavy Davida Preisslera, který po centru Michala Šťastného překonal hostujícího brankáře. Do šaten jsme o poločase šli za stavu 1:0 pro naše mužstvo. Ve druhém poločase naše mužstvo po hezké kombinační akci navýšilo skóre na 2:0 zásluhou Míši Roškota, pro kterého to byla druhá branka ve dvou posledních utkáních. Pěknou přihrávkou z křídelních prostor na tuto branku se blýskl Míša Šťastný, kterého uvolnil svoji nezištnou přihrávkou kapitán mužstva Petr Vevera. Naše mužstvo dále předvádělo dále velmi dobrý výkon, ale nevyvarovalo se chyby uprostřed hřiště a hostující tým po této chybě z rychlého protiútoku snížil na 2:1. Naše mužstvo vítězství udrželo až do konce utkání a zvítězilo nad velmi silným soupeřem 2:1. Za předvedený výkon je nutno pochválit celé mužstvo od brankáře až po střídajícího hráče.

V dalším kole zajíždí naše mužstvo na hřiště Zvoleněvse, utkání se hraje v neděli 5.10.2014 od 10.15 hodin. Přijeďte naše mužstvo podpořit v boji o další body do tabulky.  

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek