SK Roztoky - Štěchovice 1:0 (0:0)

21.10.2011 19:43:17

Branky: Pešek V dalším utkání zavítal na naše hřiště soupeř ze Štěchovic. Před tímto zápasem se nám zranil náš kapitán, Jakub Kapitán a na jeho místo se posunul Pešek. Na soupeře jsme vlítli hned od první minuty a prvních…

Branky: Pešek

V dalším utkání zavítal na naše hřiště soupeř ze Štěchovic. Před tímto zápasem se nám zranil náš kapitán, Jakub Kapitán a na jeho místo se posunul Pešek. Na soupeře jsme vlítli hned od první minuty a prvních 20 minut jsme ho nepustili z jeho vlastní půlky, ale po několika golových šancích se nám branka nepovedla vstřelit. Poté naše aktivita opadla, soupeř se dostal do zápasu a začal si vytvářet šance, ale žádnou neproměnil. Ve druhém poločase jsme byli opět aktivnějším mužstvem a vytvářeli jsme si opět šance, které jsme nedali. V 80. minutě po krásném centru Strožíka se řítil sám na bránu Pešek a střelou pod břevno jsme se dostali do vedení 1:0. Dokonce zápasu se již nic důležitého nestalo a my jsme získali zasloužený 3 body.