SK Roztoky - TJ Roztoky u Křivoklátu 2:3 (0:3)

14.11.2014 14:55:00

branky: Maršík Lukáš, Šťastný Michal z penalty

     V předposledním podzimním kole (12. kolo) naše dorostenecké mužstvo přivítalo 9.11.14 od 10.15 h na domácím hřišti mužstvo TJ Roztoky u Křivoklátu, které se po 11– ti odehraných kolech nacházelo na 10. místě tabulky s 12-ti získanými body. Naše mužstvo se před tímto zápasem nacházelo na 4. místě tabulky s 21-ti získanými body.

     Do utkání jsme nastoupili bez tří hráčů základní sestavy, kteří nám v tomto zápase chyběli a zejména v obraně, kde jsme byli nuceni improvizovat na dvou postech, a bylo to bylo znát. Hráčům nelze v prvním poločase upřít snahu, ale po našich chybách jsme během prvního poločasu prohrávali 0:3. Už během prvního poločasu jsme byli nuceni udělat nějaké změny v rozestavení, ale výsledek to konce poločasu nepřineslo, takže jsme do kabin odcházeli za stavu 0:3.

      Do druhého poločasu naše mužstvo však vstoupilo s výsledkem ještě něco udělat, a že soupeři toto utkání neodevzdáme. A nástup do druhého poločasu se nám povedl a během šesti minut jsme vstřelili dvě branky, první naší branku vstřelil z rohovém kopu Lukáš Maršík, kdy si pěkně naběhl na centr od rohového praporku a překonal hostujícího gólmana, druhou branku o chvíli později vstřelil z pokutového kopu, nařízeného za faul na našeho hráče v pokutovém území, Michal Šťastný. Pořád jsme měli ještě skoro 40 minut na vyrovnání a naše mužstvo se dostalo do tlaku, zatlačilo soupeře a vytvořilo si několik šancí na vyrovnání, ale tyto šance neproměnilo, ba naopak mohlo inkasovat, když hostující hráči rozehrávali za hranicí šestnáctky volná přímý kop a jeden z hostujících hráčů z volného přímého kop nastřelil břevno naší branky. V závěru rozhodčí ještě nastavoval za ošetření zraněného hostujícího brankáře, který byl nucen v průběhu druhého poločasu střídat, ale náhradního hostujícího gólmana se nám už překonat nepodařilo, a tak jsme podruhé na domácím hřišti byli během letošního podzimu poraženi. Prohráli jsme 2:3, i když podle vývoje ve druhém poločase jsme si minimálně remízu zasloužili.

       V dalším kole ( posledním podzimním, celkově 13-tém) zajíždíme v sobotu 15.11.14 na hřiště Slovanu Velvary, jejichž dorostenecké mužstvo se po 12-ti odehraných kolech nachází na 11. místě tabulky s 12-ti získanými body. Naše mužstvo se po 12-ti odehraných kolech nachází na 5. místě tabulky s 21-ti získanými body. Utkání se hraje od 10.15 hodin, sraz u našeho hřiště je v 08.40 hodin. Pojeďte naše dorostenecké mužstvo podpořit v boji o další body do tabulky.

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek