SK Roztoky – Rudná 6 : 0 (3 : 0)

20.01.2014 09:01:00

Branky: Ridzák Jakub 3×, Pros Franta, Dvořák Dominik, Novotný Tomáš
V dalším zápase Zimní ligy mladších žáků jsme na UMT na Zličíně nastoupili proti mužstvu Rudné. Přestože jsme poměrně jednoznačně vyhráli, neodpovídala předvedená hra tomu, co umíme. Bohužel se přizpůsobíme soupeři, nejsme schopni si kloudně přihrát, zpracovat míč a hlavně včas vystřelit a ještě trefit bránu :).

Ale přesto musíme opět všem zůčastněným poděkovat, protože jsme utkání odehráli v podstatě s pouze jedním hráčem na střídání. Ve druhém poločase již nebyl na střídání nikdo. I tak jsme ale Rudnou téměř k ničemu nepustili a utkání v pohodě dohráli.

Jako trenéry nás mrzí velký počet omluvených a i jeden neomluvený hráč. Všech kluků jsme se včas ptali, zda chtějí Zimní ligu hrát. Všichni byli nadšeně pro. Znamená to ale, že je potřeba chodit na každý zápas, který se hraje o každém víkendu. Je nás celkem 12, turnaj se hraje v osmi hráčích a potřebujeme aspoň dva na střídání. Na stránkách máme rozpis zápasů, tak si, prosím, program podle toho nějak upravte. Samozřejmě chápeme, že někdy to prostě nejde, také jsme schopni bez dvou hráčů utkání odehrát.

Takže příští zápas hrajeme v So 25.01. v 11.00 hod, další v So 01.02 a hned v Ne 02.02. O víkendu 08–09.02. máme volno. Tam můžete směřovat hory, chalupy, oslavy apod. J

V úterý a čtvrtek je trénink, potřebuji od těch, kteří ještě neplatili, vybrat 500,–Kč na startovné.

Na našich stránkách v sekci“Týmy“, „mladší žáci“ bude rubrika aktuality a tam najdete veškeré informace kolem mladších žáků.

 

Pavel Čermák, Tomáš Novotný – trenéři

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek