SK Roztoky – Střešovice 1911 3 : 3 (0 : 1)

11.01.2014 21:41:00

První zápas zimní ligy mladších žáků odehrálo naše mužstvo proti mužstvu Střešovic. Do utkání jsme vstoupili poněkud „vlažně“, pravděpodobně v důsledku dlouhé zimní přestávky a tím určité nerozehranosti . Soupeř byl častěji na naší polovině a zaměstnával naší obranu více, než my tu jeho. Hra se ale postupně vyrovnala a šance jsme začali mít i my. Těsně před koncem vcelku vyrovnaného prvního poločasu se, po zaváhání našich obránců, ujal soupeř vedení.

My jsme z podobné šance nastřelili pouze tyč. Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním skóre nejen vyrovnat, ale pokusit se zápas otočit. Jak se nám již stalo několikrát předtím, odhodlání je jedna věc, skutečnost na hřišti věc jiná. Takže  jsme po námi nastřeleném břevnu podruhé inkasovali. Za pochvalu všem našim hráčům slouží to, že jsme zápas nevypustili, soupeře zatlačili před jeho branku a podařilo se nám snížit. Poté jsme opět jsme nastřelili tyč a opět jsme inkasovali. Bojovnost, kombinace a chuť i za nepříznivého stavu s utkáním něco udělat, se nám však vyplatilo. V posledních minutách zápasu jsme nejen snížili, ale podařilo se nám i vyrovnat. Druhou půli jsme většinou odehráli před brankou soupeře, takže remíza byla nakonec spravedlivá. Chtěli bychom poděkovat  hráčům za předvedený výkon, střelcům M.Chládkovi a T.Maudlingovi za krásné góly a popřát všem hodně úspěchů v příštím zápase proti Rudné.
Ten odehrajeme v neděli 19.01. od 9.30 hod opět na Zličíně. Sraz u hřiště v Roztokách je v 8.30 hod. Všichni přinesou 500,–Kč jako startovné na tomto turnaji. Nejpozději na čtvrtečním tréninku bychom potřebovali vědět, kdo v neděli může a kdo ne.

Tomáš Novotný, Pavel Čermák – trenéři

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek