SK Roztoky - Zličín 4:3 (1:1)

11.03.2013 16:55:00

SK Roztoky – Zličín 4:3 (1:1)
Branky: Pearse, Kabrhel, Chládek, T. Novotný

V tomto utkání jsme nastoupili s nadějí dobrého výsledku a zlepšené hry, kterou jsme předvedli v minulém zápase. První polovina utkání bohužel očekávání nesplnila.

Chlapci se nemůžou zbavit respektu z pražských družstev a veškerou snahu věnují obraně na vlastní polovině. Po důkladné přestávkové domluvě jsme konečně zvedli hlavu a předvedli na co doopravdy máme. Aktivní hra krajních obránců a středové řady zvrátila vývoj utkání jasně v náš prospěch a ujali jsme se vedení 4:1. Je vidět, že fotbal hrát umíme, ale chybí dostatek sebevědomí. Ke konci nám díky malému kádru opět docházeli síly, ale vítězství jsme si vzít nenechali. Věřím, že kluci poznali, že jsou schopni hrát s každým a v dalším utkání předvedeme sebevědomí výkon a zakončíme zimní ligu se vztyčenou hlavou.

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek