SK Slaný 1:3 SK Roztoky (1:1)

17.05.2013 18:22:00

Branky: Houška, Kapitán, Mibeli

Zápas po kterém jsme si chtěli odčinit prohru z minulého kola.

Dohrávka, která nezačala podle našich představ, protože v 15 minutě po ztrátě míče ve středu hřiště domácí útočník střelou z dálky prostřelil golmana Řepu, který si tento gól za rámeček nedá. Naši tak museli dotahovat a to se podařilo v 40 minutě, když střeleckou smůlu prolomil Houška a vyrovnal stav zápasu na 1:1.

Do druhého poločase jsme vstupovali s cílem vyhrát a to se nám podařilo zásluhou Kapitána, který po krásném centru od Roškota otočil hlavou stav zápasu na naší stranu a také Mibeliho, který udělal kličku v pokutovém území, kde byl faulován, zákrok však ustál a střelou na zadní tyč zvýšil skóre na 3:1.