SK Tuchlovice - SK Roztoky 5:1 (3:1)

01.10.2014 15:08:00

Branka: Roškot Michal

V pátém kole zajíždělo naše mužstvo dorostu na hřiště SK Tuchlovice, druhého celku v tabulce probíhající soutěže. Jedná se o nováčka soutěže, který do této soutěže postoupil jako vítěz okresního přeboru Kladno. Hrálo se za pěkného počasí na velice pěkném a útulném stadiónku.

Naše mužstvo vstoupilo do utkání velice dobře a otevřelo i celkem brzy ( ve 2 .minutě) skóre utkání, když po hezké individuální akci Kuby Sojáka a po jeho velmi nezištné přihrávce, skóroval Míša Roškot, který se vrátil do sestavy po zranění. Jenže jak rychle jsme šli do vedení, tak rychle jsme i o vedení přišli a domácí mužstvo otočilo skóre utkání během jedné minuty a to na přelomu desáté minuty utkání. Naše mužstvo hrálo aktivně a vytvořilo si i šance, a to zejména ze standartních situací. Nicméně do poločasu jsme inkasovali ještě jednou. Nutno přiznat, že domácí mužstvo bylo lepším mužstvem a zaslouženě v poločase vedlo. Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním s utkáním ještě něco udělat, ale to se přes snahu nepovedlo a ještě dvakráte jsme inkasovali poté co jsme tratili míč na polovině soupeře a domácí skórovali z rychlých protiútoků. Takže konečné skóre bylo 1:5 v neprospěch našeho mužstva. Nezbývá než soupeři k vítězství pogratulovat a připravit se na další utkání, kdy za týden v neděli 28.9.14 hostíme SK Slaný, další tým z čela tabulky.

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek