Slavoj Zvoleněves - SK Roztoky 0:4 (0:0)

08.10.2014 13:58:00

Branky: Vevera Petr, Mibelli David, Šťastný Michal, Čermák David

K zápasu 7. kola náš dorost zavítal na hřiště Slavoje Zvoleněves, mužstva které se nacházelo před 7. kolem na posledním místě tabulky se ziskem 0 bodů. Náš dorost se po šestém odehraném kole nacházel na 8. místě tabulky s 9-ti získanými body. Komplikace nastaly už před příjezdem na fotbalový stadión týmu Slavoje Zvoleněves, neboť ve Zvoleněvsi je v rekonstrukci místní železniční přejezd a tak abychom se dostali k místnímu stadiónu museli jsme absolvovat strastiplnou čtyřkilometrovou objížďku po okolních vesnicích, než jsme se dostali ke stadiónu Slavoje Zvoleněves. Silně mi to připomnělo strastiplnou cestu na jarní zápas do Mšena…

V samotném zápase jsme v prvním poločase nepodali dobrý výkon a ani zdaleka se naše mužstvo nepřiblížilo výkonu, které podalo v minulém kole při domácím zápase s mužstvem SK Slaný. Přizpůsobili jsme se hře soupeře a ve hře bylo příliš nepřesností. I tak jsme se dostali do několika slibných příležitostí, které jsme však neproměnili. Při jedné z ojedinělých šancí domácího mužstva se vyznamenal náš brankář Maťa Novotný, který svým skvělým zákrokem zachránil naše mužstvo před inkasováním. A tak se šlo do kabin za stavu 0:0.

     Do druhého poločasu naše mužstvo vstoupilo s několika změnami v rozestavení a přineslo to zlepšení herního projevu. Dočkali jsme se i kýžené vstřelené branky a vedení našeho mužstva. První naší branku vstřelil náš kapitán Petr Vevera z přímého kopu. po této vstřelené brance se naše mužstvo uklidnilo a začalo si vytvářet ještě více šancí. Na 2:0 po centru Petra Vevery zvyšoval na vápně důrazný David Mibelli, na 3:0 zvyšoval pěknou střelou na bližší tyč Michal Šťastný a na konečných 4:0 pro naše mužstvo zvyšoval po střele Michala Šťastného, kterou domácí brankář vyrazil před sebe, dorážející David Čermák.  Naše mužstvo je potřeba pochválit zejména za zlepšený výkon ve druhém poločase.

Po sedmém kole je naše mužstvo i přes výhru ve Zvoleněvsi stále na 8.místě s 12-ti získanými body. V dalším kole přivítají naši dorostenci v neděli 12.10.14 od 10.15 hodin na domácím hřišti mužstvo FK Králův Dvůr, které se nachází po sedmém odehraném kolem na 4. místě tabulky s 13-ti získanými body. Přijďte naše dorostence povzbudit v boji o další body do tabulky.

5/5 bodů (1 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek