Slovan Velvary - SK Roztoky 0:1 (0:0)

28.11.2014 13:58:00

Branka : Soják Jakub

K poslednímu zápasu podzimní části soutěže cestoval náš dorost na hřiště Slovanu Velvary. Jednalo se o zápas 13. kola. K zápasu jsme cestovali celkem v oslabené sestavě pouze s jedenácti hráči, dvanáctý náš hráč se dostavil k zápasu až během probíhajícího prvního poločasu zápasu. Zápas se hrál na značně nekvalitním rezervním tréninkovém hřišti Slovanu Velvary. Je s podivem, kdo povolil zápasy notabene krajské soutěže dorostu na takovém to hřišti......

      Ale k vlastnímu zápasu. V prvním poločase se hrál fotbal ( no spíše kopaná) plná nepřesností a musíme přiznat ne všechny nepřesnosti se daly přičítat terénu. První poločas toho moc pohledného nenabídl a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu 0:0.

O poločasové přestávce jsme si řekli, že musíme tento zápas na takovém to terénu a v té sestavě, ve které jsme přijeli odbojovat. Do druhé půle nastoupila obě mužstva zapříčiněnou konfrontací našeho hráče, domácím se nezdálo, že by se mělo jednat o hráče, který je uvedený v zápise. V průběhu druhého poločasu byl zcela zbytečně vyloučen za urážku rozhodčího náš hráč Míša Šťastný. Naše mužstvo se však semklo a i v deseti se našemu mužstvu podařilo vstřelit branku, kterou vstřelil náš nejlepší podzimní střelec Kuba Soják.  Naše obrana fungovala, ostatně jako celý zápas, dobře a bez chyb, a domácím jsme vůbec nic nedovolili, a i v deseti jsme dohráli utkání do konce za stavu 1:0 pro nás. Bylo to vybojované vítězství a musíme naše mužstvo pochválit.

      Závěrem – soutěž bude pokračovat 14 kokem až na jaře, a to 22.3.2015 kdy od 10.15 hodin hostíme na našem hřišti dorost AFK Loděnice. Naše mužstvo po podzimní části soutěže je na 4. místě tabulky, kdy získalo 24 bodů.

Za trenéry dorostu přeji všem hráčům a příznivcům roztockého fotbalu krásné prožití Vánočních svátků, a hodně zdraví, štěstí a spokojenosti do nového roku 2015. 

   

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek