Sparta Kladno 0:4 SK Roztoky (0:2)

14.11.2012 13:52:00

Branky: Seidl (p), Kapitán, Vevera, Juráček

Po minulé venkovní prohře ve Vraným, jsme se jako třetí tým 1.A třídy dostavili k odloženému zápasu proti Spartě Kladno, které je ve spodní polovině tabulky.

Tento zápas se odehrál pod umělým osvětlením na umělé trávě na Kladně.

Do zápasu jsme vstoupili velmi zmateným výkonem a prvních patnáct minut, jsme si zvykali na povrch a jiný odskok míče, než jsme zvyklí z normální trávy. V 10 minutě měli gólovou a asi jedinou šanci domácí, když šel domácí útočník sám na golmana Řepu, který nás ale jako obvykle podržel výborným zákrokem. Potom už byla hra jednoho týmu a čekalo se kdy padne první gól.

Po dobré kombinaci byl ve vápně faulovaný Šlancar a z penalty s přehledem skóroval Seidl (náhrada za Kapitána, který minulý zápas neproměnil penaltu proti Vranému :) ). Po výborně kopnutém rohu měl další gólovku na hlavě Seidl ale ze 100% šance trefil míč pouze vedle pravé tyče domácího golmana. Další roh, rozehraný na velké vápno odkud střílel Kapitán a krásnou ranou pod břevno zvýšil na 2:0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili stejně aktivně jako jsme zakončili první poločas a odměnou nám byli další dva góly od Juráčka, který placírou uklidil míč k tyčí bezmocného golmana a Vevery, který se prosadil po zmatku v domácí obraně a zvýšil na 4:0. Měli jsme další dobré šance, které mohli skončit gólem ale neproměnili jsme je.

Nakonec musím vyzdvihnout Davida Preisslera, který odvedl opravdu výborný výkon a řekl si o základní sestavu.

Přijďte nás podpořit 18.11. v 10:15 na poslední podzimní zápas, který odehrajeme na domácím hřišti proti FC Mělník.