Statenice : Roztoky 1:1 (1:0)

18.10.2011 14:43:23

Branky: Doležal. V dalším utkání soutěže nás čekal poslední tým tabulky, a proto se dalo čekat, že náš tým přiveze plný počet bodů. Bohužel tomu tak nebylo. Domácí se brzy dostali do vedení a po zbytek zápasu se již sous…

Branky: Doležal.
 
 
V dalším utkání soutěže nás čekal poslední tým tabulky, a proto se dalo čekat, že náš tým přiveze plný počet bodů. Bohužel tomu tak nebylo. Domácí  se brzy dostali do vedení a po zbytek zápasu se již soustředili pouze na to, jak jednogólový náskok udržet. Někdy i za cenu tvrdších zákroku. S tím se náš tým bohužel až do konce zápasu nedokázal vyrovnat. Naštěstí se nám podařilo alespoň vyrovnat. Když byl v devadesáté minutě faulován v pokutovém území Šrámek a penaltu proměnil Doležal.
0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek