Štěchovice - SK Roztoky 0:2

25.05.2012 19:40:00

Branky: Kapitán Jakub, vlastní

V dalším utkání jsme nastoupili na hřišti Štěchovic.

Do zápasu jsme vstoupili výkonem, který ovlivňovalo množství chyb v naší obranné řadě, které nedokázali soupeřovi útočníci zužitkovat. Ve 24. minutě po centru z levé strany hřiště uklidil soupeřův obránce míč do vlastní brány před naším hráčem, takže jsme vedli 1:0. Soupeř se jevil jako jediný tým, který s námi chce hrát vyrovnanou partii a ne jen bránit a nakopávat míče. Ve druhé půli jsme zahodil množství šancí, až nakonci zápasu obešel Kapitán soupeřova brankáře a zajistil nám výhru 2:0.

Sestava: Řepa – Svoboda, Hodan, Kapitán, Seidl – Juráček, Vlček, Vevera, Šlancar – Pešek, Houška¨

Náhradníci: Dalihod, Šafařík, Roškot