Tatran Rako Rakovník - Sk Roztoky 7:1 (1:0)

11.10.2012 20:54:00

Už příjezd do Rakovníka značil, že tento zápas nebude ono. Dorazili jsme poměrně pozdě, cca 15 minut před výkopem.
Soupeř začal aktivně a z toho pramenily šance, které ale nedokázal proměnit. Postupem času jsme se dostávali do hry, jenže ne na dlouho. Přišel výkop od našeho brankáře, míč se odrazil přímo do náběhu jednoho z útočníků Rakovníku – 1:0.

V první půli jsme již dále neinkasovali a šli jsme do kabin za stavu 1:0, což nebylo ani zas tak hrozné. O poločase jsme chtěli hru otevřít a vyrovnat. Jakub Kapitán šel z pozice stopera do útoku, v obraně ho vystřídal Jakub Hadáček. To se ke vší úctě ke Kubovi ukázalo jako osudové. Naše obranná fáze byla špatná, nejistá. Pramenil z toho gól na 2:0. Poté jsme hru ještě více otevřeli, převzali jsme na chvíli iniciativu. Vyústěním byl kontaktní gól na 2:1, který dal Filip Houška. Jenže to bylo z naší strany vše, tedy vše, vezmeme-li v potaz to dobré, protože pak se na hřišti začly dít velmi špatné věci. Za naší obranu propadával jeden míč za druhým a nakonec jsme si odvezli příděl sedmý gólů.

Další týden nás čekal Mělník FC, jenže hráči Mělníka se z technických důvodů nedostavili, takže zřejmě bude toto utkání odloženo. Napříč této prohře máme stále šanci vévodit tabulce, jestli že porazíme v dohrávce Mělník.