TJ Slovan Velvary - SK Roztoky 0:9 (0:5)

29.08.2012 14:27:00

Po postupu našeho dorostu do I.A třídy jsme přijeli na hřiště Velvar, které hrají tuto soutěž už delší dobu a dal se očekávat těžký soupeř. Do zápasu jsme vstoupili zodpovědným výkonem a soupeře jsme přehrávali a bylo jen otázkou času než vstřelíme gól.

Po centru z pravé strany se prosadil navrátilec do dorostu Jakub Hadáček a s přehledem zakončil. Tímto gólem se do naší hry dostalo ještě víc jistoty. další góly do poločasu přidal ještě Filip Houška, Jakub Kapitán, Richard Hodan a Radek Šlancar, těsně před koncem poločasu.

Do druhého poločasu jsme vstoupili stejně dobře jako jsme skončili ten první a hned v úvodu jsme dali gól. Soupeř, který nás nestíhal jak fyzicky tak technicky, začal přitvrzovat a hra byla zbytečně rozkouskovaná, V několika dobrých šancí byl opět Kapitán ale dnes mu nebylo přáno, kdyby dal každou druhou šanci kterou měl, vyhráli bychom daleko více. Ale nakonec jsme přidali jen tři góly po střelách Kapitána,Tomáše Juráčka a Michala Seidla. I přes velký nápor v závěru jsme desátý gól nedali ale na úvod sezóny jsme předvedli kvalitní výkon.

PŘIJĎTE NÁS PODPOŘIT 2.9.2012 OD 10:15 DOMA V ROZTOKÁCH NA HŘIŠTI.

sestava-dorost-velvary-sk

5/5 bodů (1 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek