Turnaj Kralupy 28.10.2014 - hodnocení

29.10.2014 10:14:00

Krásný den, rád bych touto cestou poděkoval našim hráčům mladších žáků, za včerejší reprezentaci našeho klubu na velice obtížném, leč hratelném turnaji, který se konal včera v Kralupech nad Vltavou.

Popravdě počasí  nám vskutku nepřálo ač v předpovědi slibovali slunečno.  Byla lezavá zima ale naši se s tím poprali obstojně.

Ale teď něco ke hře,

1. Zápas Roztoky- Admira B 0:4.

 Popravdě při tomto zápase byla vidět značná nervozita ze strany našich hráčů snad i přehnaný respekt. Ale chápu je s těmito týmy nehrajeme každý den.  Popravdě byla vidět vyšší úroveň, ale proto jsme se na tento turnaj přihlásili. Věděli jsme moc dobře s jakými týmy se popasujeme.  Ale i přesto se naši hráči rvali obstojně.

2. zápas Roztoky- Střešovice 0:3

 Tento zápas byl již více hratelný ač tomu výsledek moc neodpovídá. Soupeři měli jednu obrovskou výhodu a to tu, že o sobě na hřišti věděli. Měli mnohem více přesných přihrávek a i náběhu na předem stanovená místa. Naší obraně to dělalo značné problémy. Ale popravdě tento výsledek mohl být jiný kdyby nám aspoň trochu přálo štěstíčko.

3. zápas Roztoky- Kralupy A 0:2

 V tomto zápase jsme si trochu neskromně věřili aspoň už na první body, promíchali jsme rozestavení a posty hráčů, změna ze začátku přinášela naději, a však zas po zbytečných chybách v obraně jsme už prohráli tentokrát aspoň fotbalovým rozdílem.

4. zápas Roztoky- Admira A 1:6

První vlaštovka, první a bohužel jediný gól v tomto turnaji, alespoň nás muže hřát ,že tomuto týmu.  V tomto zápase si s námi soupeř popravdě dělal co chtěl a to doslova.  Téměř celých 25 min. hrací doby byly před naší brankou, a to dokonce i jejich brankář, nevím čím snad již únavou náš celek vypadal herně chaoticky, bez známek bojovnosti.

5. zápas Roztoky- Kralupy B 0:1

Poprvé skutečně hratelný tým dá se říct na naší úrovni. Celý průběh to byla vyrovnaný hra ,která se přelévala ze strany na stranu, dlouho to vypadalo aspoň na remízu, ale po smolném obraném zákroku se proti nám kopala penalta. A tím bylo rozhodnuto.

Závěrem chci opravdu poděkovat klukům za jejich ochotu a chuť hrát i proti takovým to soupeřům. Doufám a věřím, že si kluci z tohoto turnaje odnesli nějaké ty zkušenosti, snad i pokoru, ale hlavně vědomí ,že je vždy co zlepšovat. Popravdě kdyby naši kluci byli jen aspoň o 50% více sehraní a měli i trošku více naběháno, byli by jsme mnohem důstojnějším soupeřem. Aspoň kluci víme na co se máme zaměřitJ

Ještě jednou poděkování hráčům a také samozřejmě rodičům ,kteří tak vehementně naše kluky podporovaly z hlediště.

Vojtěch Ivan, Tomáš koranda

 

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek