Turnaj mladší přípravka - Zbuzany 18.11.2013

24.11.2013 23:20:00

Tak náš první zimní fotbalový turnaj a hned v jednom z nejlepších fotbalových svatostánků s umělou trávou -  v nové hale ve Zbuzanech. Všem zúčastněným se hala moc líbila, hlavně hráčům. Tam se dá hrát opravdový fotbal i v zimním období. Snad se dočkáme na podobného stánku i někde u nás.

Teď už k turnaji. Začali jsme marodkou, což se v tomto období dá očekávat. Tým jsme nakonec sestavili a hurá na to. První zápas s týmem Plzně (modrý tým), jsme remizovali, Plzeň – Roztoky  2 : 2. V tomto zápase jsme mohli vyhrát, ale byl to první zápas pro kluky v rušném fotbalovém prostředí, tak nám trochu chyběla koncentrace na hru. V dalších utkáních jsme narazili na fotbalové týmy Nuslí a pozdějšího vítězného týmu Plzně (červený tým). Tam byl znát rozdíl, hlavně v technice a kombinaci. I jako soupeři jsme museli uznat jejich dobrý výkon. Oba zápasy jsme prohráli, s Plzní rozdílem třídy. 

     V posledním zápase jsme měli štěstí, ale to přeje připraveným. Celé utkání jsme prohrávali o dva góly, ale v závěrečných minutách jsme stříleli do sítě jenom my a utkání jsme zvrátili v náš prospěch. Cheb – Roztoky  4 : 5.

     Štěstí nás neopustilo ani v konečném zúčtování. V pořadí při stejném počtu bodů, vstřelených branek, nakonec rozhodlo vzájemné utkání. Skončili jsme na třetím místě, což je pro nás úspěch. Byl pohár, medaile, ale i milé překvapení v podobě nejlepšího hráče turnaje, což si velmi cením a to získal Pavel Rus. Nejlepším brankářem byl také hráč Roztok Tomáš Janoušek. Tak to byla pěkná tečka na závěr. Pochvala všem našim hráčům a poděkování fanouškům za podporu. 

                                                                                                                                Pavel Janoušek

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek