Turnaj mladších přípravek, skupina D. 11. turnaj - Roztoky 25.5.2013

26.05.2013 17:46:00

Konečně jsme vybojovali vítězví v turnaji na domácím stadionu před našimi fanoušky. Tím jsme nejlépe poděkovali za jejich podporu a prezentovali naší hru  před širokou veřejností i vedením klubu SK Roztoky. Děkujeme klubu za pěkné ceny, které připravilo na náš turnaj. A tím to také začalo. Všichni zúčastnění při příchodu na stadion oblhlíželi připravené poháry a medaile. Tak o to budeme bojovat!

Nebylo to však tak jednoduché. Čekali na nás připravení soupeři. První utkání –  Roztoky : Jeneč  7 : 0. Výsledek se zdá jednoznačný, ale průběh tomu ze začátku nenasvědčoval. Po rozehrání jsme však soupeře přehráli a tomu odpovídal výsledek. Ve druhé polovině utkání nastoupili naši mladší hráči a ukázali, co dovedou. Hráli i celé utkání s týmem Dobříče, kde se střídali dobré fotbalové okamžiky s těmi slabšími a bylo vidět, kde musíme ještě potrénovat. Roztoky – Dobříč  5 : 0. V dalším zápase jsme však nastoupili připraveni v nejsilnější sestavě proti týmu Hostouně. Minulé utkání jsme těsně prohráli. Více jsme vsadili na obranu a to se nakonec vyplatilo. První půle celkem vyrovnaná, ale v druhé jsme soupeře přehrávali kombinačně. Roztoky – Hostouň  6 : 0.

     Tak další zápasy -  to už byla dramata, avšak s dobrým koncem pro nás. Štestí přeje připraveným a to my jsme byli. Roztoky – Červený Újezd  3 : 2. Vyrovnané utkání se spoustou šancí na obou stranách. Získali jsme vedení, soupeř musel dotahovat a to nám pomohlo. To se opakovalo a až do konečného hvizdu rozhodčího jsme se strachovali o výsledek. Mírnou převahu jsme měli v kombinaci, což  nám pomohlo k vítězství.

V posledním utkání se rozhodovalo o celkovém vítězi turnaje. Roztoky  – Hostivice  1 : 0. To jsme se zapotili všichni, hráči i ti co sledovali hru. Nahoru, dolů. Fotbal, který se musel líbit. Spoustu napětí, dobrých fotbalových momentů i chyby, které k tomuto sportu patří. Po prvním poločase jsme vedli a výsledek ubránili. Pomohlo trochu štěstíčka, kdy soupeř zblízka nastřelil našeho brankáře. Poté radostná euforie – vítězství doma v Roztokách.

     Pochvala všem hráčům za kompaktní výkon, kdy jsme vsadili na zabezpečenou obranu a kombinační hru.

Vyhlášení výsledků bylo pro nás, krásným uznáním naší fotbalové práce. Pro hráče i trenéry, rodiče i prarodiče, pro všechny ty, kteří naše fotbalové naděje podporují. Střelci gólů : Růžička 7, Gebelt 6, Rožec 4, Oštádal 3, Volný 1 ,Hrivnák 1.  

     Po skončení turnaje byly vedením klubu předány ceny. Všechny zúčastněné týmy dostaly poháry a sladkou odměnu (krabici tatranek), prví tři týmy medaile. Byly uděleny i ceny Fairplay, za poskytnutí hráče jinému klubu – tým Červeného Újezda  a týmu Jenče za snížení počtu hráčů při zranění soupeře a nemožnosti střídání. Cenu také dostal nejlepší střelec za nejvíc vstřelených gólů (Červený Újezd) a brankář za nejméně obdržených branek. Co nás těší, byl to náš golman Tomáš Janoušek.

     A pak jsme si trochu zařádili, hráči naběhli do branky, kde byli trenérem postříkáni šampaňským (rychlé špunty) na oslavu domácího vítězství a zbytek vypili z vítězného poháru. Nevadí, když vyhrajem, hlavně, že si zahrajem! Tak to bylo naše poslední soutěžní vystoupení doma, na podzim už borci nastupují za starší přípravku v jiné soutěži. 

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek