Tursko - Roztoky B 0:0

12.05.2017 09:21:00

Na dnešní zápas jsem čekal, že se mi bude špatně dávat sestava dohromady, a to se také potvrdilo. Zranění z minulého týdne se nezmenšila, a tak jsem měl co dělat abych dal do hromady 11 lidí aspoň trochu zdravých.

Bylo nás opravdu 11 a diky bohu, že M. Jonáš dorazil tak brzy po začátku utkání a mohl vystřídat zraněného P. Kořínka. V utkání bylo vidět plno tvrdých soubojů a nepřesností. V první půli jsme měli pár šancí, ale soupeř taky a nás buď podržel brankář a v jedný 100% šanci nás zachránil M. Rambousek, který se soupeři odkopl skluzem míč v poslední chvíli. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako první ,soupeř většinou buď netrefil branku a nebo nechal vyniknout hostujícího brankaře. Když už se nám povedlo skórovat, tak nás neskutečně zaříznul domácí postranní rozhodčí, který signalizoval ofsajd, který bohužel viděl jen on a to hned ve dvou případech. Jelikož ho známe tak se ani nedivím, ale člověka to dost naštve. Tak snad příští týden na domácím hřišti už budeme bodovat a doufám že se někdo uzdraví, aby to bylo s kým hrát.

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek