Vraný - Roztoky 2:0

20.11.2012 12:57:00

Tento zápas byl velmi emocionálně náročný.

Hned po výkopu se hnal útočník soupeře do šance. Byl zastaven čistým skluzem našeho gólmana Řepy, nicméně pan rozhodčí ocenil tento zákrok žlutým kartónkem k udivení všech. Jenže to nebylo ze strany pana rozhodčího zdaleka vše. Objektivně musíme říct, že jsme se do hry dostávali velmi sporadicky, soupeř nás tlačil a měl více ze hry.

Při jednom z rohových kopů dostal loktem do břicha náš střední záložník Vevera, jenže hráč, který se provinil nebyl potrestán, nýbrž náš hráč. Dalším zajímavým okamžikem tohoto zápasu bylo, když Pešek hlídal míč směřující do autu, pouze se otřel o dres za zády stojícího hráče Vraného. Co následovalo? Žlutá karta a volný přímý kop pro hráče Vraného. Pozn: V 25. min mělo pět hráčů našeho týmu žlutou kartu! Celkový dojem z první půle byl takový, že to byl krásný fotbal, mohl být ještě krásnější, kdyby rozhodčí pískal na obou stranách stejně. Do přestávky jsme šli za stavu 0:0. V kabině hráčům nebylo moc co vyčítat, nechyběla bojovnost ani kombinace, ale scházely malé detaily, které rozhodují. Nepřesné přihrávky na krátkou vzdálenost, špatné zpracování míče, atd.

Do druhé půle jsme vstoupili skvěle! Předváděli jsme lepší fotbal, byli jsme jasně lepším týmem. Naše aktivita vyústila v pokutový kop, ke kterému se postavil náš kapitán, Jakub Kapitán. Bohužel k neuvěření všech přítomných fanoušků našeho klubu, nedal! Po jedné z nepřesností v naší obraně přišel gól, pro nás velmi smutný gól, který měl velmi hořkou příchuť. Stále jsme se nevzdávali, bojovali jsme. Nechtěli jsme ve Vraném nechat všechny tři body. Jenže za stavu 1:0 když Šlancar šel do souboje s jedním z hráčů z Vraného, tak ho soupeř kopl na zemi po odehrání míče, úplně mimo hru. EMOCE VZPLÁLY NAPLNO! Někteří naši hráči si to šli osobně vyřídit s provinilým, ale pan rozhodčí? Nechal tento zákrok bez povšimnutí, i když na něj koukal. Z naší lavičky se ozývaly přívlastky, které není vhodné zveřejňovat, ale kdyby pan rozhodčí měl čisté svědomí, vykáže naše trenéry za tyto slova! V závěrečném tlaku, kdy rozehrával volný přímý kop náš brankář Řepa jsme nedali obrovskou šanci a bohužel poté přišel druhý gól do naší branky. V druhé půli jsme byli lepším týmem, vytvářeli jsme si více šancí, ale bohužel, nevyhráli jsme.
Po skončení utkání emoce propukly naplno! Někteří naši hráči diskutovali s fanoušky, někteří si zase chtěli vyříkat svoje s rozhodčím! Pan rozhodčí se po jednom z příspěvků na jeho účet dokonce omluvil za to, jak vedl utkání. Je to spíše úsměvné, protože chtít tendenčně poškodit dorostence, je ubohost.

Nicméně všem hráčům, kteří tento zápas hráli vzdávám obrovskou poklonu! Napříč všem sporným rozhodnutím pana rozhodčího jsme zachovali během zápasu chladnou hlavu a soustředili se na fotbal. Díky za bojovnost, za to že jste ukázali, že jste skuteční fotbalisté.