Výměna registračních průkazů

02.11.2012 08:17:00

26.11. proběhne povinná výměna registračních průkazů, na kterých je ještě uvedeno rodné číslo místo identifikačního čísla. Proto je nutné, aby všichni hráči přinesli co možná nejdříve svou průkazkovou fotografii 3,5×4,5 cm. Kdo fotografii nepřinese, riskuje, že nebude na jaře 2013 hrát !!!

Dobrý den,

na základě Směrnice pro provedení výměny registračních průkazů schválené VV FAČR, o které jsme Vás informovali, stanovil Registrační úsek FAČR harmonogram této výměny. Pro kluby OFS Praha-západ byl stanoven termín 26.11.2012!!! OFS nemá možnost tento termín jakkoliv ovlivnit. V daném termínu se musí zástupci všech klubů v rámci OFS Praha-západ (bez ohledu na to, jakou soutěž hrají) dostavit na úsek registrace FAČR, ul. Diskařská, Praha 6 – Strahov. S sebou je třeba vzít všechny RP, na kterých je uvedeno rodné číslo hráče a které klub požaduje vyměnit a zároveň s tím i aktuální průkazové fotografie (3,5×4,5 cm) všech hráčů, jejichž RP se budou měnit. Prosíme všechny kluby o dodržení stanoveného termínu, pokud nedojde k dohodě o změně termínu přímo s úsekem registrace FAČR. Zatím není zřejmé, kdy a jak bude moci proběhnout výměna průkazů mimo daný termín. Termín pro vyzvednutí hotových nových RP je stanoven na 3.12.2012, opět přímo na úseku registrace FAČR. Znovu připomínáme, že po 1.3.2013 jsou všechny RP, na kterých je uvedeno rodné číslo neplatné!

S pozdravem
Plochová Jitka
sportovní ředitelka
OFS Praha západ

 Směrnice pro provedení výměny registračních průkazů ve FAČR

5/5 bodů (1 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek