Závěr sezóny B

28.06.2016 20:34:00

Máme tady konec sezóny tak bych to chtěl trochu shrnout jak jsme dopadli. V jarní části jsme chtěli navázat na slušné výsledky z podzimu a hrát ve stálé sestavě a předvádět hezký fotbal. V některých zápasech jsme předváděli docela pěkný fotbal a musím podotknout, že až na pár zápasů jsme nepotřebovali pomoc hráčů z Áčka.

Ba naopak jsme pomáhali Áčku a někteří se přes zimu vypracovali do základní sestavy. Nakonec až na poslední zápas který, byl po sobotní rozlučce se sezónou jsme zvládli všechny docela v pohodě. Celkové třetí místo v tabulce je pěkné, i když cíl postupu jsme nesplnili tak doufám, že se předseda klubu nebude zlobit. Na závěr bych chtěl vyzdvihnout výkon Zdeňka Záhoře mladšího který nastoupil v posledních třech utkáních a vstřelil jednu branku a vždy předváděl výbornou hru a to vše po dopoledních zápasech dorostu v pouhých 16 letech. Doufám že nám půjde občas pomoci i na podzim a bude do budoucna platným hráčem Áčka.


Děkuji všem hráčům a lidem co nám pomáhali a vedení klubu za podporu.

Míla Lyznyk

3/5 bodů (1 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek