Zbuzany B - Roztoky B 3:0

29.04.2017 12:10:00

A teď k samotnému utkání, na které jsem skládal sestavu velmi těžko jelikož někteří hráči jsou zraněni, takže nemohli nastoupit vůbec a pár jich nastoupilo zdravotně ne zcela v pořádku. Další překvapení čekalo na místě utkání, kde jsem zjistil, že soupeř nastoupí posílen o 2 hráče A mužstva. Vzhledem tomu, že jeden z nich byl bývalý kanonýr AC Sparta Praha M. Kincl, tak jsem očekával těžký zápas.

A to se potvrdilo. Smůla nás provázela hned o začátku, kdy se nám zranil v 3 minutě R. Drbal, což se nakonec ukázalo jako štěstí :).  Parádně ho zastoupil M. Rambousek, který výborně organizoval obranou hru a soupeř si musel poradit se zahuštěnou obranou hradbou. Odborně jsme před brankou zaparkovali autobus, jak pravilo pár známějších trenérských kolegů :-). První poločas jsme udrželi bez obdržené branky i když nutno podotknout že soupeř měl mnoho šancí, ale nic nedokázal využít a nás občas pustil do brejku. ovšem mi je nedokázali využít. Ve druhém poločase jsem čekal opět trvalý nápor hostů, což se potvrdilo a po několika našich chybách jsme inkasovali 3 branky. A to soupeř mnoho šancí opět nevyužil. Buď moc se snažil kombinovat anebo brankář hostů něco pochytal. Posledních 20 minut jsme dohrávali o 10 lidech, protože se zranil V. Král a tím mi přidělal vrásky, jak se sejdeme na další utkání. Doufám, že se podaří do dalšího utkání dát všichni zranění do pořádku.
Nakonec bych chtěl poděkovat fanouškům kteří nás doprovází na venkovní zápasy a omluvám se manželkám kterým se vrátili manželé trochu zraněni:-)
S pozdravem Líza

5/5 bodů (1 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek