Choteč - SK Roztoky 5:2 ( 4:1 )

Včera jsme se představili na půdě daleké Chotče, která okupuje druhou příčku Okresního přeboru a pošilhává po postupu do 1. třídy.

Nezačali jsme vůbec dobře a už v 7. minutě jsme inkasovali, ze standartní situace. O pár minut později to bylo 2:0 a opět po rohu. Opět stejný hráč a opět hlavou. Poté snížil Gabzdyl, který vletěl do vápna a těsně před domácím brankářem prodloužil hlavou míč za jeho záda. Třetí roh Chotče, a třetí gól stejného fotbalisty. Předcházela tomu 15ti minutová pasáž, kde jsme presingem dělali našemu soupeři problémy, vybojované balony jsme dokázali podržet a po rychlých kombinacích jsme se dostali k závarům před brankou. Bohužel inkasovaný gól na 3:1 naše snažení ukončil, zvlášt když jsme těsně před poločasovým hvizdem inkasovali počtvrté. Zase nepokrytý náběh a zase branka hlavou Chotečského hráče č. 13..

Druhé dějství už se jen tak dohrávalo, domácí hlídali náskok a my jsme se snažili potěšit naše fanoušky a vylepšit dojem z našeho výkonu. Oba týmy přidali po jednom gólu. Za domácí opět hráč č. 13, který se  tak blýskl pěti góly a za nás střídající Snopek, který využil soupeřovi nepozornosti a po rychle rozehrané akci přehodil brankáře. Konec zápasu 5:2 !

Hodnocení: absence dvou stoperů se ukázala jako klíčová i když si myslím, že naši stopeři neodehráli špatný zápas. Dobře opět zachytal Lyznyk. Chybí nám klid, překvapivé řešení a v některých momentech i fotbalové řešení. Musíme pokračovat ve společné práci a jsem si jist, že přijde zlepšení.