SK Černošice 1:5 (0:4) SK Roztoky

1. mistrovské utkání proti soupeři, který postoupil minulou sezónu ze IV. třídy.

Branky: Seidl 2, Pearse, Bell, vlastní

Utkání, na které jsme byli všichni natěšení nezačalo úplně nejlépe. Soupeř nabuzený postupem na Nás vlétnul a prvních 10 minut bylo plné nepřesností a chyb. To změnila první pořádná akce, kterou na pravé straně rozjel Michal Tauchman ( posila z Vrchlabí), který přihrával před prázdnou bránu Michalu Seidlovi, který měl už lehkou práci. Druhý gól padl hned vzápětí, dlouhý aut prodloužil Jakub Kapitán (navrátilec z Libčic) do malého vápna, kde se nejlépe orientoval Kryštof Pearse. Tyto góly Nám dodaly klid a domácí tým jsme k ničemu nepouštěli. Třetí gól padl po výborné přihrávce Petra Skřivana, který našel ve vápně volného Michala Seidla, který i s dávkou štěstí skóroval. Další gól padl po průniku Jakuba Kapitána, který obešel brankáře a při pokusu přihrát před prázdnou bránu trefil soupeře, který si dal vlastní gól. Se skóre 4:0 jsme tedy mohli jít v poklidu do kabin.

Druhý poločas již neměl takový náboj jako poločas první. Probralo nás až inkasování branky, Jakub Kapitán neodhadl přihrávku Matějovi Novotnému (letní posila z Aritmy) a přihrál soupeři, který se nemýlil. Bohužel jsme i přes velký počet šancí dokázali vstřelit jediný gól. Zasloužil se o něj Lucas Bell (letní posila z Aritmy), který přehodil po průniku brankáře domácích.

Děkujeme za podporu fanoušků, kteří dorazili do Černošic a těšíme se na domácí utkání, které bude 1.9. od 17:00 proti týmu Třebotova.