Poslední utkání sezóny 2016/2017 B mužstva

Roztoky B – Kazín B  3–6 
Hostivice – Roztoky B 4–1 
Drahelčice -Roztoky B 3–3 
Roztoky B -Červený Újezd B 3–3

Poslední 4 kola nám výsledkově moc nevyšly, získali jsme pouze 2 body za 2 remízy, které jsme opravdu zachránili v poslední minutě a to doslova.

Docházka se moc nezlepšila ani po 3 kolech, které jsme měli volné, díky bohu se někteří uzdravili  tak to dalo dohromady 11 lidí. Sezonu jsme zakončili bohužel na posledním místě, ale myslím si, že kdyby nebyla tak rozsáhlá marodka tak by to dopadlo lépe. Naše mužstvo není z nejmladších ale „kvalita tam je“ a tak nás srazila ta prokletá marodka. Chtěl bych vyseknout poklonu hráčům, kteří chodili hrát ještě za A mužstvo a tím pádem hráli 2 zápasy za víkend.

V nové sezoně jsme nedali dohromady družstvo dorostu, tak budou kluci, kteří budou chtít, chodit s námi. Doufám, že se něco od nás přiučí a my trochu zmenšíme věkový průměr :-)  a zapadnou do naší party. Někteří se třeba posunou rovnou do A týmu, a tímto bych jim chtěl vzkázat, ať se nebojí, chodí s námi a nevzdávají to.

Na závěr bych chtěl poděkovat fanouškům, kteří nás chodili podporovat jak na domácí zápasy tak někteří i na venkovní.

Zvláštní poděkování patří všem manželkám, snoubenkám, přítelkyním, které mě neukamenovali, když se jim muži vraceli v ne moc zdravém stavu:-).

Váš M. Lyznyk

Vyhledávání

Partneři