Letní soustředění mládeže 2017
Letní soustředění mládeže 2017

Ve dnech 19. – 26.srpna strávila naše mládež soustředění v Heřmanicích v Podještědí.

 Hodnocení trenérů:

 Petr Studénka – trenér mladších žáků

 Za mladší žáky musím vyjádřit velkou spokojenost s průběhem soustředění i s podmínkami, které jsme měli po celou dobu k dispozici. Dobře jsme potrénovali, odehráli jsme 2 kvalitní utkání s Jesenicí a celkově si myslím, že se kluci dobře bavili což jste mohli pozorovat ve fotoreportech na facebooku. Děkuji všem dětem za hezký přístup k celé akci a již se těším na zimní soustředění a vůbec na celou sezónu.

Rostislav Nespěšný – trenér starší přípravky

 Tím jednoznačně nejdůležitějším úkolem starší přípravky SK Roztoky na letním fotbalovém soustředění v Hermanicich bylo vzájemné seznámení hráčů (k hráčům 2007 nyní přicházejí noví hráči ročníku 2008) a také jejich seznámení s novým trenérským týmem. A troufám si tvrdit, že toto seznámení a poznávání proběhlo úspěšně. Všichni kluci trénovali svědomitě a se zájmem. Náplně jednotlivých tréninků ukázali, jaké fotbalové dovednosti bychom rádi v následujících měsících získali a zlepšovali. Vzájemnou spolupráci si vyzkoušeli i ve 2 přípravných zápasech s družstvem z Jesenice. Od fotbalu si trochu odpočinuli na skvělém bowlingovem turnaji. Všem zúčastněným ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na tréninky a soutěžní utkání v září.

 Radek Bárta – trenér mladší přípravky

 Od 19.8. do 25.8. byla kategorie mladší přípravky na soustředění v krásném fotbalovém areálu v Heřmanicích v Podještědí. Kluci se zde zdokonalili ve všech fotbalových dovednostech a pohybových vlastnostech. Spolu s ostatními mládežnickými kategoriemi zde vytvořili skvělou partu a náležitě si soustředění užili.Všichni se již těšíme na novou sezonu, kterou začínáme v září a samozřejmě na další podobné akce, které pro ně chystáme.

ml-2017

Uložit

Uložit

Vyhledávání

Partneři