SK Roztoky 2:0 (0:0) FK Středokluky

Roztoky 2:0 Středokluky (0:0)

Sestava: Novotný – Záhoř, Šiška, Skřivan, Havlíček Petr – Pearse, Vagrčka ©, Kapitán, Havlíček Lukáš – Bell, Vevera

V dalším zápase jsme nastoupili na domácím hřišti proti týmu ze Středokluk. Nutno říci, že zápas byl ovlivněn charakterem trávníku, na kterém se hrálo. Od začátku to bylo nesmírně bojovné utkání, plné osobních soubojů, faulů a také nepřesností. První náznak šance přišel po autovém vhazování, kdy Kapitán za sebe pouštěl balón a Vevera vracel míč před bránu, kde Lukášovi Havlíčkovi stačilo předskočit soupeře a zakončoval by do prázdné branky. Po rohovém kopu Vevery hlavičkoval Kapitán a nebýt toho, že trefil záda soupeře, tak by vstřelil první branku zápasu. Výborně vypadal také průnik Bella, který byl zastaven ostrým faulem na hranici pokutového území, který byl oceněn žlutou kartou.  Z následující standartní situace jsme nic nevytěžili, a i díky tomu se šlo do kabiny za stavu 0:0.

V druhé půli doslova pokračovala bitva. Po jedné z akcí se sám před brankařem zjevil Kapitán, který napálil míč z hranice malého vápna pouze do gólmana, míč pak ještě poskakoval kolem brankové čáry, ale nepřekročil ji. Až zhruba po 20 minutách druhého poločasu se protáhl Bell kolem obránců, navedl si míč do vápna a byl faulován. Tradiční exekutor Kapitán proměnil nařízenou penaltu – 1:0. V další části zápasu hra byla velice kouskována, přibylo drobných faulů, ale také konfliktů. V 90. minutě soupeř odvrátil centrovaný balon ze strany pouze ke kapitánovi Vagrčkovi, který nejdříve naznačil střelu, obešel obránce a pak nekompromisně k tyči zakončil – 2:0.

Tímto bychom chtěli všem divákům, kteří dorazili, poděkovat za podporu. Další zápas odehrajeme v neděli 21.10. na hřišti Horoměřic.