SK Roztoky 9:0 (4:0) SK Nučice

Sestava: Novotný – Havlíček P., Záhoř, Seidl, Brodský – Havlíček L., Vagrčka (C), Kapitán, Pearase – Vevera, Bell

Góly: 5x Kapitán, 3x Bell, Koráb

Po výhře ve Velkých Přílepech jsme přivítali na domácím hřišti Nučice. Nevěděli jsme, co od soupeře očekávat, a tak jsme nenechali nic náhodě a přistoupili k zápasu zodpovědně. Po prvních minutách bylo jasné, že hosté nám nedají nic zadarmo a důraznou hrou nám budou znepříjemňovat hru. První gól padl již v 10. minutě, kdy Pearse po straně potáhl balón, přihrál ho do prostoru penalty, kde Bell nekompromisně zakončil. Soupeř snad ještě více přitvrdil, začal hrát až někdy za hranicí únosné tvrdosti. Druhý gól padl po presinku Vevery a Havlíčka Lukáše, z následné nepřesné přihrávky jednoho z hostujících obránců těžil Bell, který pokračoval sám na brankáře a již neměl problém zakončit. Ve třetím góle měl také prsty Havlíček, který v prostoru pravého křídla vzal balón, nahrál ho do vápna Kapitánovi, který načal svoje velké střelecké odpoledne. Vzápětí Kapitán přidal druhý gól. Naběhl si za obranu, první přihrávka na něj neprošla, druhá již ovšem směřovala do volného prostoru, kde si ho Kapitán našel a postupoval směrem k brance hostů. Když už byl sám před brankářem, ještě se rozhodoval, zda nepřihraje lépe postaveným spoluhráčům, nakonec se rozhodl vzít akci na sebe a procedil míč do branky – 4:0. Za tohoto stavu se šlo do šaten. O poločase trenér Kocáb, stejně jako v Přílepech apeloval na to, aby nedošlo k polevení, že můžeme vstřelit další branky.

Pověstný bůr na sebe nenechal dlouho čekat, když v 56. minutě zahrával Vagrčka roh, na který si naskočil Kapitán a završil čistý hattrick. Pět minut na to jsme se radovali znovu. Vevera dostal přihrávku do běhu, obešel obránce, kdy se k němu se štěstím odrazil balón a následně byl hostujícím obráncem faulován v pokutovém území – následnou penaltu proměnil Bell. Hráči Nučic nesli skóre nelibě, častovali naše hráče nadávkami, některými zákeřnými zákroky, ale naši hráči se nenechali vykolejit a přidali ještě další branky. Na Vagrčkovu přihrávku do běhu si naběhl Vevera, který přesprintoval obránce soupeře a poté ve vápně hledal na zadní tyči Petra Havlíčka, který nejdříve trefil obránce ve skluzu, který už byl to jediné, co bránilo ve střelení branky. Následně přiťukl míč Kapitánovi, který vstřelil čtvrtou branku v zápase. Další dvě branky ještě přidali Kapitán a Koráb. Kapitán se tedy v tomto zápase dostal na 5 vstřelených gólů!

Děkujeme fanouškům za podporu, příští zápas odehrajeme 11.11. od 14:00 s B týmem Kosoře.