B: Roztoky B - Kněževes 6:2
25.09.2017 21:08

K dnešnímu zápasu jsme nastoupili s dvěma posilami z áčka (M. Seidl, J. Šiška). Oba hráči byli vidět, jak Šiška bezchybným defenzivním výkonem, tak Seidl se opět prosadil střelecky. Soupeř k nám dorazil ve 12 hráčích, ale nutno podotknout že mě velice překvapil.

Hned od začátku nám dělal starosti, jak předváděnou hrou a rychlostí, což se ukázalo v 28 min. kdy jsme obdrželi branku. Do poločasu se nám podařilo srovnat stav, kdy se po dlouhé pauze prosadil, po hezké akci O. Jakoubka J. Řepa. Do 2. poločasu jsme vstoupili s o trochu lepším výkonem než soupeř, vstřelili během 10 minut 4 branky (2x J. Řepa, M. Seidl, O. Jakoubek) a od té chvíle jsem čekal, že to dohrajeme v poklidném tempu. Ale to se nám trochu nevedlo. Kazili jsme jednoduché přihrávky a koledovali si o vstřelení branky, která přišla. Ale opět se předvedl P. Reinvart který se trefil nádherně z 25 m a bylo rozhodnuto.

Doufám, že výsledek potvrdíme příští kolo v Černošicích.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem co zasáhli do hry, a hlavně všem co se do hry nedostali ale pomohli jinak, oni už vědí, které mám na mysli.

Děkuji Líza

Vyhledávání

Partneři